Sale Konferencyjne

Yolk oferuje różnorodne przestrzenie sal konferencyjnych. Posiadamy większe i mniejsze pomieszczenia w zależności od potrzeb Twojego zespołu lub firmy. Planujesz spotkanie strategiczne lub burze mózgów - nasze nowoczesne sale konferencyjne zapewnią Ci idealne warunki.

EN/PL

walk towards coworking

SPOTKANIA i PREZENTACJE

Nasze stylowe sale konferencyjne są jasne, wygodne i nowocześnie wyposażone. Oferujemy urządzenia do wideokonferencji, kamery 4K, wyświetlacze 4K, ekrany projekcyjne, panele akustyczne, tablice markerowe i magnetyczne oraz różnorodny catering. Posiadamy kameralne sale dla małych grup oraz większe pomieszczenia na warsztaty zespołowe czy spotkania strategiczne.

Rent meeting space in Krakow for your Meetings, Video Conferences, and Podcasts​
Coworking Cafe

COFFEE & PASTRY

W Yolk posiadamy naszą własną kawiarnię. Oferujemy codziennie zmieniające się ciasta, kanapki i inne przekąski. Jesteśmy w stanie przygotować w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę cateringową. Kawiarnia lub jej przestrzeń ogrodowa działa też idealnie jako miejsce do przerw w spotkaniach.

OFFICE-ON-DEMAND

Praca zdalna stała się dziś nową normą. Mimo to że jesteśmy w stanie wypełniać w ten sposób większość naszych obowiązków, nie ma nic lepszego niż spotkanie grupy ludzi w jednym pomieszczeniu twarzą w twarz. Właśnie na takie okazje przygotowaliśmy nasze ofertę sal konferencyjnych na wynajem ad hoc.

coworking after coronavirus

Centrum Krakowa

Jesteśmy w samym sercu Krakowa. Stąd jest do nas łatwy dostęp bez względu na to, czy poruszasz się samochodem, komunikacją miejską lub rowerem. Nasza centralna lokalizacja sprawia, że jest to miejsce wygodne dla wszystkich.

Przestrzenie konferencyjne

Garden Collaboration Space

Sala konferencyjna – 35 m² 
Stół konferencyjny 4,8 m (do 18 miejsc)
10-12 stanowisk biurowych
Ekran 4K o przekątnej 65″
Tablica markerowa o długości 2.5m
Panele akustyczne

Nasza w pełni multimedialna sala konferencyjna mieszcząca się na parterze z widokiem na ogród. Jest wystarczająco duża, aby pomieścić spotkania do 18 osób wokół stołu o długości 4,8m. Pomieszczenie wyposażone jest w ekran 4K o przekątnej 65 cali oraz tablice markerową o długości 2,5m. Sala może być też zmodyfikowana do pracy w trybie ‘biuro na żądanie’ – gdzie 12 osób może siąść przy stanowiskach komputerowych. Wynajmij ten pokój na jeden dzień lub dłużej i pozwól swojemu zespołowi pracować obok siebie.

Garden Multimedia Room

Sala konferencyjna – 8m² 
Stolik do małych spotkań (3 miejsca)
Ekran 4K o przekątnej 43 cali
Kamera Logitech Meetup 4K
Obróbka akustyczna
Opcja nagrywania podcastów

Pokój idealny do wideokonferencji; może pomieścić do 3 osób i wyposażony jest w ekran 4K oraz kamerę Logitech 4K, którą łatwo podłączyć do laptopa. Dzięki akustycznemu wygłuszeniu i tle z zasłoną, dźwięk jest doskonały, a otoczenie atrakcyjne. Ten pokój można także wynająć jako studio do nagrywania podcastów.

Second Floor Meeting Room

Sala konferencyjna – 16m² 
Stół konferencyjny (6-8 miejsc)
Ekran 4K o przekątnej 55 cali
Kamera Logitech Meetup 4K
Tablica o długości 2 m

Usytuowana na szczycie naszego budynku, ta sala może pomieścić od 6 do 8 osób. Wyposażona jest w duży ekran 4K oraz kamerę szerokokątną Logitech 4K, która pozwala na nagrywanie grupy osób podczas rozmowy. Duża tablica ułatwia dzielenie się pomysłami podczas spotkania.

ClubHouse Event Space

52m2
Miejsca siedzące dla 25 osób
Miejsca stojące dla 40 osób
Projektor i system dźwiękowy
Połączenie z kawiarnią Yolk
Rezerwacje wieczorami i w weekendy

ClubHouse Event Space to nasza największa przestrzeń, która komfortowo pomieści od 20 do 40 osób. Nadaje się do różnego rodzaju wydarzeń biznesowych, networkingowych czy kulturalnych, ponieważ jej wyposażenie oraz układ może być dowolnie modyfikowany i dopasowywany do potrzeb. Jest w bezpośrednim sąsiedztwie naszej kawiarni. W ramach wynajmu ClubHouse Event Space możemy zapewnić wyłączny dostęp do oferty gastronomicznej kawiarni oraz napojów alkoholowych i bezalkoholowych baru. Sala może być także poszerzona o dostęp do ClubHouse Workshop Space.

Wynajem przestrzeni jest możliwy w każdy dzień tygodnia od godz. 18 oraz bez ograniczeń czasowych w weekendy.

ClubHouse Workshop Space

Sala konferencyjna – 19m² 
Stół konferencyjny (8-10 miejsc)
Tablica z markerami
Tablica magnetyczna
Projektor (dodatkowy koszt)
Rezerwacje tylko wieczorami i w weekendy

Sala wyposażona jest w duży stół (3,5 m x 1,2 m) oraz 8 -10 wygodnych krzeseł w stylu konferencyjnym. Posiada dużą tablicę z markerami oraz tablicę magnetyczną, a także projektor. Jest połączona z przestrzenią ClubHouse Event Space, ma także łatwy dostęp do naszej kawiarni. Wynajem tej sali można więc połączyć z rezerwacją tych dwóch przestrzeni.

ClubHouse Workshop Space jest dostępny na wynajem w każdy dzień tygodnia od godz. 18 oraz bez ograniczeń czasowych w weekendy.

"Zespół Yolk dopiero zaczynał, gdy potrzebowaliśmy biura, aby rozpocząć działalność naszej firmy. Włożyli wszelkich starań, aby przygotować przestrzeń do użytku, i cieszę się, że to zrobili - świetna atmosfera i lokalizacja. To miejsce do pracy ma więcej charakteru niż jakiekolwiek inne oferty w mieście - zdecydowanie warto sprawdzić!"
Eoin
Google Review

Chcesz dowiedzieć się więcej?